Fisher Price mluvící pejskova sestřička smart stages CZ CJY96

109047

Mluvící pejskova sestřička Smart Stages™ Směj se a poznávej® reaguje na pohlazení! Když ji pohladíte po huňatém kožíšku, zazpívá vám až 50 různých písniček, melodií a frází. Vaše děťátko naučí počítat, rozeznávat části těla, barvy a spoustu dalšího. Díky technologii Smart Stages™ mění písničky s tím, jak vaše dítě roste. Nikdy se tak nebude nudit. Každé dítě se vyvíjí svým vlastním tempem, proto můžete zvolit takové, které nejlépe vyhovuje vašemu dítěti. Pomáhá rozvíjet smyslové vnímání a jemnou motoriku. Hračka mluví česky. Věk 6 měs +

Fisher Price mluvící pejskova sestřička smart stages CZ CJY96

Mluvící pejskova sestřička Smart Stages™ Směj se a poznávej® reaguje na pohlazení!

Když ji pohladíte po huňatém kožíšku, zazpívá vám až 50 různých písniček, melodií a frází.

Vaše děťátko naučí počítat, rozeznávat části těla, barvy a spoustu dalšího.

Díky technologii Smart Stages™ mění písničky s tím, jak vaše dítě roste. Nikdy se tak nebude nudit. Každé dítě se vyvíjí svým vlastním tempem, proto můžete zvolit takové, které nejlépe vyhovuje vašemu dítěti.

Pomáhá rozvíjet smyslové vnímání a jemnou motoriku.
Hračka mluví česky.
Věk 6 měs +

Výrobce Fisher Price


Výrobce Fisher Price

Firma Fisher Price se zaměřuje na vývoj a výrobu hraček pro děti, prodává produkty péče o děti (dětská lehátka, kolotoče nad postýlku, hrací deky, chůvičky, autosedačky…) a vyvíjí elektronické hračky pro předškoláky. V roce 2009 koupila veškerá práva k postavičkám ze seriálu Lokomotiva Tomáš. Mezi další licencované výrobky patří například hračky z Disneyho série Medvídek Pú nebo Sezamová ulice.
zdroj:wikipedia.cz

Související produkty