Dětská chodítka

Máte doma zvídavé batole, které zkouší první krůčky? Pořiďte mu zábavné chodítko. Můžete si vybrat aktivní chodítko jako hračku se zvuky a zároveň interaktivní chodítko.

 

Široký výběr chodítek

Děťátko se naučí koordinovat své pohyby, stabilitě, ale také manuální zručnosti, kdy může vkládat do chodítka různobarevné tvary. Chodítka podporují dítě v prvních krůčcích zábavnou formou. Chodítko dítě tlačí před sebou pomocí koleček. Můžete si vybrat z několika druhů – s melodií, s chrastítky, balónky či různými tvary pro vkládání. Dítě se u chůze zabaví zábavnou melodií, která se spustí vždy, když se chodítko rozjede. Dalším oblíbeným typem jsou chodítka v kombinaci se skákadlem a odrážedlem. Děti se naučí rozvíjet motoriku, smyslové vnímání, zvýší si sebedůvěru i sebevyjádření. Chodítko ve tvaru lva, postavičky nebo jako kočárek pro panenky. Fantazii se meze nekladou a v případě rozvíjení té dětské to platí obzvlášť. Pro podporu lezení můžete vybrat také válec na lezení z průhledného materiálu s chrastícími kuličkami.

 

Vlastnosti chodítek

  • pro děti již od 6 měsíců
  • interaktivní hračka
  • pevná opora při chůzi
  • rozvíjení rovnováhy a motorických schopností

 

Bezpečnost především

Všechny typy námi prodávaných chodítek splňují všechny bezpečnostní normy a hygienické požadavky stanovené zákonem. Jsou vyrobena z plastu, který je snadno omyvatelný.

Dále jsou chodítka snadno přenositelné a velmi skladné, využijete jej nejen doma, ale i na dovolené či na chalupě.

 

Pro holčičky i pro kluky

Široká nabídka těchto hraček nabízí výběr jak pro holčičky – tvar kočárku, ve kterém lze vozit panenku či oblíbenou opičku, růžová či bílá barva, tak pro chlapečky – oblíbené skákadlo a chodítko v jednom či chodítko v modré nebo zelené. Tyto interaktivní hračky jsou také velmi vděčným dárkem k narozeninám či k Vánocům.