Pěnový BABY koberec s okraji - růžová/červená 123cmx123cm

6584

Rozměr složeného puzzle: 123 x 123 cm
Materiál: EVA pěna se speciálním povrchem
Přibližná velikost dílku: 59 cm
Počet dílků: okraje + 4
Oboustranné provedení, 20 mm

Pěnový BABY koberec s okraji - růžová/červená 123cmx123cm

Rozměr složeného puzzle: 123 x 123 cm
MateriálEVA pěna se speciálním povrchem
Rozměry krabice (balení)62 x 62 x 8 cm
Přibližná velikost dílku59 cm
Počet dílkůokraje + 4
Pěnový BABY koberec s okraji - modrá/žlutá
Oboustranné provedení, 20 mm
Chcete pro své dítě to nejlepší? Nebo potřebujete kvalitní podložku na cvičení dospělých? Představujeme Vám špičkový oboustranný pěnový koberec s okraji s kvalitou převyšující ostatní produkty podobného typu, který se stane nejen praktickým, ale i designovým doplňkem Vašeho bytu. 

Pěnový BABY puzzle koberec Vás na první pohled zaujme svými unikátními vlastnostmi: 
  • Oboustranné provedení, okraje a speciálně vyvinutý systém zámků: stačí pouhé čtyři čtverce na vytvoření velkého množství variant. Otáčejte, kombinujte a vyberte si právě tu svoji nebo měňte vzhled svého koberce každý den v týdnu!
  • Tloušťka 20mm: zajišťuje maximální bezpečnost, dokonalou tepelnou izolaci a významně absorbuje dupání a hluk při hře dětí. Kromě použití v pokojích a dětských hracích koutcích rozšiřuje možnosti použití také jako podložka na cvičení nebo jako měkká dopadová plocha třeba pod skluzavku.
  • Materiál EVA pěna (etylenvinyl acetát): vyznačuje se vysokou životností a téměř nulovou údržbou (stačí otřít vlhkým hadříkem). Pěnový BABY koberec z EVA pěny je hygienický, omyvatelný a zdravotně nezávadný. Odolává i velkému zatížení, lze jej úspěšně využít také v exteriéru - na terasu, balkon či na zahradu. Dopřejte svým dětem bezpečnou herní plochu bez alergenů, roztočů a prachu!
  • Strukturovaný povrch: umocňuje luxusní vzhled a je příjemný na dotek. Struktura je stejná z obou stran, u dětí rozvíjí hmatové vnímání.
  • Pěnové puzzle - velké tvary: s Pěnovým BABY kobercem nehrozí, že by Vaše děti kousek spolknuly nebo vdechly! Velké tvary jsou atraktivní i pro malé děti - mávají jimi nad hlavou, používají je místo sedátek, dávají jim svou fantazií nový směr použití. Snadno je lze skládat a vytváří na koberci překrásný vzor.
  • Jasné a syté barvy: rozzáří a zútulní nejen dětský pokoj. Hrací plochy mají být veselé, a Pěnový BABY koberec to na jedničku splňuje
MÍT BEZPEČNÝ KOBEREC NA HRANÍ JE PRIMA! ALE PĚNOVÝ BABY KOBEREC NABÍZÍ VÍC!
Co postavit tunel nebo domeček? Děti milují budování úkrytů a tunelů.
S jednou sadou lze postavit jednoduchou stříšku - domeček nebo prolézací trojhranný tunel. S více sadami lze postavit třeba domeček nebo dlouhý tunel. Fantazii se meze nekladou.

Pěnový BABY koberec není jen pro děti - lze jej s úspěchem použít také na cvičení aerobiku, jógy, při posilování a jiném kondičním cvičení. Je vhodný také pro velkou zátěž dětských interiérových hřišť, profesionálních dětských koutků, do mateřských školek a do tříd škol. 

Podložky jsou certifikované akreditovanou laboratoří TÜV SÜD, dle EN 71–1,2a3 a také jsou testovány dle požadavků EN 71–3, akreditovanou laboratoří ITC Zlín. 

Věk: 0+

Krom výrobku Pěnový BABY koberec s okraji - růžová/červená 123cmx123cm doporučujeme koupit lehátko pro miminko, kolotoč nad postýlku, nebo chrastítko.
Pro motorisky a motoristy nabízíme samolepky Dítě v autě se jménem dítěte.

Související produkty