Školní batohy

Školní batohy aktovkového typu vhodně doplňují klasické školní aktovky a jsou určeny pro žáky 1.stupně ZŠ. Svým vnějším zpracováním se podobají více klasickým studentským batohům než školním aktovkám. Hlavní, a však nejdůležitější rozdíl je v tom, že si uvnitř i celkově zachovávají pevnou konstrukci, která zásadním způsobem příznivě ovlivňujíe z...

Školní batohy aktovkového typu vhodně doplňují klasické školní aktovky a jsou určeny pro žáky 1.stupně ZŠ. Svým vnějším zpracováním se podobají více klasickým studentským batohům než školním aktovkám. Hlavní, a však nejdůležitější rozdíl je v tom, že si uvnitř i celkově zachovávají pevnou konstrukci, která zásadním způsobem příznivě ovlivňujíe zdravý vývoj kosterního systému žáka, zejména jeho páteře.

Zobrazit

Školní batohy  Počet produktů: 45na stránku
Školní batoh Pacific Emipo

Školní batoh s objemem 20litrů a nosností 6kg.

Školní batoh Randezvous Emipo

Školní batoh Randezvous Emipo s nosností 6kg a objemem 20litrů.

Školní batoh Sova Emipo

Školní batoh Sova Emipo s nosností 6kg a objemem cca 20litrů.

Školní batoh Fantasy Emipo

Školní batoh s dívčími motivy, s objemem 20litrů a nosností 6kg.

Školní batoh Top Car Emipo

Chlapecký školní batoh s objemem 20litrů a nosností 6kg.

Školní batoh Mystery Emipo

Dívčí školní batoh s nosností 6kg a objemem 20litrů

Školní batoh Family pets Emipo

Dívčí školní batoh s objemem 20litrů a nosností 6kg.

Školní batoh Traktor Emipo

Školní batoh s objemem 20litrů a nosností 6kg.

Školní batoh Formule Emipo

Školní batoh s objemem 20litrů a nosností 6kg.

Školní batoh Love Emipo

Školní batoh s nosnotí 6kg a objemem 20litrů.

Školní batoh Cats Emipo

Školní batoh pro holky s objemem 20litrů a nosností 6kg.

Školní batoh Míč Emipo

Na klopně batohu je 3D aplikace plastového fotbalového míče s našitou sítí s pravých šňůr a výšivkou !

Zobrazují se 1 – 15 z 45 položek

Škola volá! Je potřeba vybrat nové aktovky a batohy

Blíží se nový školní rok. Zase? Děsí se děti, ale i jejich rodiče, kterým tím začíná kolotoč shánění nových potřeb do školy. Jednou z těch hlavních věcí, kterou každý správný žák potřebuje, je vhodná aktovka nebo školní batoh.

Co má splňovat vhodný batoh do školy?

Každá aktovka, nebo batoh, který pořídíte svému dítěti za účelem chození do školy, má splňovat několik základních parametrů. Především má mít zpevněná záda, aby nedocházelo k deformaci a nepřirozenému zatěžování zádového svalstva a páteře. Dalším kritériem je vhodná velikost. Do batohu se rozhodně musí vejít desky na sešity o velikosti A4. Dále by batoh nebo aktovka měla mít další přihrádky, kam si dítě může přehledně uložit penál a další pomůcky. Síťka nebo postranní kapsa na pití je také velmi dobrá a brání vylití tekutiny uvnitř batohu a poškození učebnice a sešitů.

Dítěti by se batoh měl líbit

Protože batohy nebo aktovky by měly dítěti vydržet alespoň jeden rok, je důležité vybrat správně. Při výběru nesledujte pouze důležité parametry, ale zaměřte se i na to, aby se batoh líbil vašemu dítěti. Chodit každý den s krásným batohem, který má dítě rádo, mu rozhodně ulehčí každodenní nepříjemné vstávání a učení se ve škole.

Kdy vybrat batoh a kdy aktovku?

Školní aktovky jsou obecně doporučovány dětem, které jdou do první třídy, nebo chodí na první stupeň základní školy. Měly by být dostatečně velké a s kvalitně zpevněnými zády. Je zde množství kapes, kam si mohou děti ukládat věci a aktovky bývají často velmi barevné.

Školní batohy firmy Emipo se svým vnějším zpracováním se podobají více klasickým studentským batohům než školním aktovkám. Hlavní, a však nejdůležitější rozdíl je v tom, že si školní batohy uvnitř i celkově zachovávají pevnou konstrukci, která zásadním způsobem příznivě ovlivňujíe zdravý vývoj kosterního systému žáka, zejména jeho páteře.

Batohy obecně nosí starší děti a později studenti.