Bezpečnostní zábrany

Dbejte na ochranu svých dětí a pořiďte bezpečnostní zábranu do dveří, na schodiště, nebo na dětskou postel.

K ochraně dětí před popálením o krb v místnosti jsou k dispozici zábrany kolem krbu a TV.

Bezpečnostní zábrany  Počet produktů: 2

PodkategorieMantinel - zábrana do postýlky CARETERO Elephant- zelená

Praktický, skládací, ochranný mantinel do postýlky CARETERO. Ideální pro miminka. Vyroben z kvalitních materiálů. Jednoduchá montáž: stačí vložit...

Mantinel - zábrana do dětské postele CARETERO Monkey- hnědá

Praktický, skládací, ochranný mantinel do postýlky CARETERO. Ideální pro miminka. Vyroben z kvalitních materiálů. Jednoduchá montáž: stačí vložit...

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek

Bezpečnost dětí při spaní i hře s ohrádkami a zábranami

Malé děti jsou zvědavé a často může dojít k tomu, že si svou zvědavostí ublíží. Mohou například vypadnout z postýlky, nebo se při hře zatoulat do míst, kde nemají co dělat a kde jim hrozí nebezpečí. Zajistěte proto bezpečnost svých dětí díky ohrádkám a zábranám. Vyberte vhodnou ochranu na postýlku, nebo pořiďte dětem ohrádku, ve které si budou moci bezpečně hrát.

Zábrany na postýlku

Děti se během spaní rády převalují a často se pohybují tak, že by z postýlky mohly vypadnout. Může se tak stát potom, co je uložíte ke spánku a oni si budou chtít ještě hrát, nebo přímo během noci, kdy se jim bude zdát nějaký sen. Zabraňte proto pádu, který by mohl mít za následek nepříjemná zranění, a pořiďte na postýlku vhodnou zábranu.

Zábrany se vyrábí ve standardních rozměrech a není žádný problém sehnat zábranu přesně na postýlku vašeho dítěte. Kvalitní provedení ze dřeva zaručuje pevnost a stabilitu a je zároveň bezpečné a nezávadné pro děti.

Využít můžete i speciální mantinely z lehčích materiálů, které jsou skládací a v případě potřeby se dají snadno odstranit. Zaručují pevnost a jistotu podobně jako dřevěné zábrany a díky svému provedení se síťkou můžete vybírat z barevných variant.

Ohrádky na ochranu krbu

Nepřetržitě hlídat dítě při hraní je téměř nadlidský úkol a někdy se může stát, že když trochu polevíte v pozornosti, děti utečou a mohou se dostat do nebezpečných situací. Využijte možnosti umístit například před krb dřevěnou ohrádku, která dítěti zamezí v přístupu ke krbu.